Szkolenie smed redukcja czasu przezbrojeń maszyn wołów

Nauczymy Was podstaw.
W obecnych czasach kiedy każda chwila jest przeliczana na walutę, my zademonstrujemy Państwu jak najszybciej ten pieniądz zdobyć nie tracąc ani jednej chwili. Nasze szkolenia pokażą Państwu jak zrobić najszybciej przebudowę albo przezbrojenie maszyny nie tracąc przy tym najcenniejszego czasu. SMED to akronim oznaczający szybkie przezbrojenie w jednocyfrowej liczbie minut, w związku z tym szkolenie smed redukcja czasu przezbrojeń maszyn to Państwa oszczędność, doskonałe wyniki w ilości produkcji oraz uproszczenie procesów z nią powiązanych. Korzystamy ze sprawdzonych technik pracy w systemie pracy grupowej a także zespołowej, dodatkowo nasze szkolenia prowadzi wyedukowane kierunkowo grono coachów oraz trenerów co zapewnia pewne sukcesy po odbytym szkoleniu.